O Nas

SpecLab – stawiamy na Nowe Technologie

O nas. Komputery to nie przypadek

Komputery w naszej firmie to nie przypadek. To nasza pasja i zainteresowanie od lat. Komputery są w naszej rodzinie od ponad 40 lat, to swego rodzaju tradycja.

W tamtych czasach komputer był wielkości małego kontenera, zajmował więcej miejsca niż całe nasze biuro. Często całe piętro budynku. Stacja dysków ważyła 25 kilo. Perforowane taśmy z dziurkami.

Informacje były zapisywane na taśmach magnetycznych, szpule z taśmami były wielkości dużego talerza. Takie to były czasy.

Potem nastała era komputerów osobistych. Mieliśmy w domu parę kultowych modeli.

Wgrywanie i uruchamianie programów czy gier to była prawdziwa magia i sztuka. Emocje, kiedy łączyliśmy się z Internetem, magiczne wręcz czynności, żeby połączyć się z siecią.

Można powiedzieć, że komputery mamy we krwi.

To bardzo fajne, gdy możemy robić coś, na czym się znamy i pomagać innym ludziom w ten sposób.

Kim jesteśmy

Jesteśmy lokalną firmą rodzinną z Gdyni. Działamy w branży komputerowej ponad 12 lat. W tym czasie obsłużyliśmy już wielu zadowolonych klientów.

Chcemy połączyć świat komputerów, nowych technologii i Klienta. Nasze usługi obejmują zarówno pomoc sprzętową, programową, jak doradztwo, wsparcie i opieka teleinformatyczna.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak też Firm.

Nasza misja – komputery i nowe technologie

Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to taki zakład naprawczy. Miejsce, które odwiedzamy dopiero wtedy, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To zupełnie błędne rozumowanie. Prowadzi często do problemów i kosztów dodatkowych. Chcemy to zmienić, dlatego dużą wagę przykładamy do informacji.

Dlatego prowadzimy blog, publikujemy bezpłatne poradniki, zachęcamy do naszego newslettera. Informacja pomaga w unikaniu problemów.

Komputer to więcej niż sprzęt. To sposób na załatwianie swoich spraw – zawodowych i prywatnych. Laptop, komputer, smartfon, Internet i technologie cyfrowe są dzisiaj niezbędne w wielu dziedzinach życia codziennego. Rozumiemy ten fakt i stąd wynika nasza oferta i zakres usług dla Klientów i Firm.

Dlaczego my?

Nasza dewiza to bezwzględnie uczciwość wobec klienta. Działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na nasze usługi dajemy gwarancję.

Chcemy zbudować długofalową relację z klientami – pomoc i opieka w naszej firmie na lata. Proponujemy inne usługi, inny zakres i inne podejście.

Nasze motto – nie czekajmy na problem, działajmy zanim problem się wydarzy…

Chcesz otrzymać od nas bezpłatne porady i przydatne informacje na maila?

Biuletyn “Twój komputer szybki i wydajny” to nasza pomoc dla klientów.

Twój laptop zwalnia? Jest problem? Przyspiesz go.

Zapisz się, a otrzymasz prezent – porady ekspertów, jak to zrobić.

Blog SpecLab – sposób na informacje i porady komputerowe

Od dłuższego czasu funkcjonuje nasz Blog o nowych technologiach. Powstaje pytanie: po co i dlaczego?

Komputery i branża nowych technologii to nasz obszar działania, coś czym żyjemy na co dzień. Życie codzienne pokazuje nam jak dużą rolę odgrywa informacja i dostęp do informacji. Mamy tego wiele przykładów na co dzień w firmie i w życiu prywatnym, wiele wydarzeń opartych na przypadkach i przygodach naszych klientów. A doświadczenia te gromadzimy już ponad 12 lat.

Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to zakład naprawczy, którą odwiedzamy  dopiero, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To absolutnie błędne rozumowanie. To coś, co trzeba zmienić.

Chcemy, aby nastąpiła zmiana takiego postrzegania naszej firmy komputerowej i nastawienia użytkowników,  co do sposobu korzystania ze sprzętu i technologii komputerowych. Chcemy, aby zmienił się panujący stereotyp roli firmy komputerowej w tym zakresie.

Adres

ul. 10 Lutego 19/5, 81-364 Gdynia

Telefon

+48 535 621 111, +48 58 535 61 60