O Nas

SpecLab – stawiamy na Nowe Technologie

Nasza misja – komputery i usługi razem

Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to taki zakład naprawczy. Miejsce, które odwiedzamy dopiero wtedy, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To zupełnie błędne rozumowanie. Prowadzi często do problemów i kosztów dodatkowych.

Chcemy to zmienić.

Dlatego działamy inaczej i zwracamy uwagę na znacznie szerszy zakres obszarów jeśli chodzi o komputery i nowe technologie. Dlatego proponujemy zakresy i pakiety działań.

Nasz cel to nawiązywanie relacji z klientami. To inny model współpracy. Opieka nad klientem, wdrożenie regularnych działań według planu. Wspólne wypracowanie modelu praktycznego stosowania tego, co proponujemy na co dzień. Po to, by unikać awarii czy uszkodzeń sprzętu. Stąd wynika nasza oferta i zakres usług dla Klientów i Firm.

Blog SpecLab – sposób na informacje i porady komputerowe

Od dłuższego czasu funkcjonuje nasz Blog o nowych technologiach. Powstaje pytanie: po co i dlaczego?

Komputery i branża nowych technologii to nasz obszar działania, coś czym żyjemy na co dzień. Życie codzienne pokazuje nam jak dużą rolę odgrywa informacja i dostęp do informacji. Mamy tego wiele przykładów na co dzień w firmie i w życiu prywatnym, wiele wydarzeń opartych na przypadkach i przygodach naszych klientów. A doświadczenia te gromadzimy już ponad 12 lat.

Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to zakład naprawczy, którą odwiedzamy  dopiero, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To absolutnie błędne rozumowanie. Chcemy to zmienić.

Chcemy, aby nastąpiła zmiana takiego postrzegania naszej firmy komputerowej i nastawienia użytkowników,  co do sposobu korzystania ze sprzętu i technologii komputerowych. Chcemy, aby zmienił się panujący stereotyp roli firmy komputerowej w tym zakresie.

Zapisz Się Na Newsletter

Weź udział w naszym systemie promocji i zniżek. Bądź z nami w stałym kontakcie!

Adres

ul. 10 Lutego 19/5, 81-364 Gdynia

Telefon

+48 535 621 111, +48 58 535 61 60

Email

biuro@speclab.com.pl